איפור עיניים

איפור העיניים – למראה מעושן, נאפר בגוונים חומים רכים ונשתמש בגוון אחד מרכזי על גלגל העין. ניתן להוסיף צללית אבקה מבריקה, למראה זוהר וחושני.

בעזרת גוון בהיר – שמנת / פנינה, על עצם הגבה והחלק הפנימי של העין (c פנימי) ניצור נקודות אור ונעניק לעין מראה פתוח וזוהר.

בכדי להדגיש את העין, נתחום את קו הריסים העליון בעזרת צללית כהה – חום כהה / אפור / שחור ובעזרת מברשת זווית / אלכסונית, נמשוך קו אלכסוני מהחלק הפנימי של העין לחלק החיצוני לכיוון קפל העפעף. לבעלות עיניים עגולות או בולטות, מומלץ למשוך רק שליש קו ריסים עליון ולא לכל אורך העין וזאת בכדי ליצור מראה חתולי. למי שרוצה מראה עיניים מודגש יותר, יכולה להוסיף במעקה העין, עיפרון כהה למסגור ולכסון העין. למראה נקי וטבעי, או לבעלות עיניים קטנות, אני ממליצה על עפרון לבן או בגוון שמנת במעקה העין.

ליצירת מראה עיניים מושלם – חובה להשתמש במסקרה. בחרי את סוג המסקרה לפי העוצמה והווליום שאת אוהבת. הדגש, בהנחת המסקרה יהיה על השליש החיצוני של הריסים ומומלץ לחזור פעמיים – שלוש, על מריחת המסקרה להדגשת קו העין. בכדי להגיע למראה חושני וסקסי נמשוך את המסקרה רק על הריסים העליונים.

מאמרים נוספים

איפור לסילבסטר

איפור לסילבסטר

באופן אישי אני מאמינה, במראה נקי ורך, במראה "הלא מתאמץ", אשר יחמיאו לכל אחת ולכל סוגי האירוע, בפרט באירועי סוף…
איך בוחרים מאפרת לחתונה? חלק א׳

איך בוחרים מאפרת לחתונה? חלק א׳

הכללים שיעזרו לך למצוא את האחת בשבילך… כימיה – בראש ובראשונה בדקי האם יש כימיה בינך לבין המאפרת. האם אתן…
איך בוחרים מאפרת לחתונה? חלק ג׳

איך בוחרים מאפרת לחתונה? חלק ג׳

מה זמן צריך לקחת האיפור? איפור לכלה אורך בין 45 דקות לשעה. אם למאפרת שלך זה לוקח יותר – כנראה…
דילוג לתוכן